'; GPS navigace
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Darkont.cz

GPS navigace

Počet inzerátů v kategorii: 2
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Přidat inzerát do této sekce
29. října 2017 
Nabídka:  Nové Sanyo Eneloop XX vel. AA 2500mAh
Prodám nové akumulátory od společnosti Sanyo Eneloop XX 2500mAh. Tyto akumulátory mají potlačený efekt samovyjeni a maji stejné vlastnoti jako klasicke Eneloop akumulátory, ale mají ještě vyšší kapacitu. Akumulátorů a nabiječek mám více v případě zájmu mne kontaktujte http://aku-bat.cz
Detail
Voděodolný GPS lokátor TK905 s velmi silným magnetem najde své uplatnění při sledování pohybu automobilů a jiných vozidel.
Výdrž baterie v pohotovostním režimu je ohromných 2160 hodin a díky voděodolnosti může být umístěn na podvozek, nebo kteroukoliv jinou část vozidla.
Polohu můžete sledovat jednorázovými SMS zprávami, po kterých obdržíte údaje o poloze společně s odkazem na mapy Google. Po aktivaci GPRS lze polohu sledovat v reálném čase prostřednictvím webové, nebo mobilní aplikace výrobce. Sledování rychlostí, histroie trasy, upozornění na pohyb a nastavení GEO-plotu je samozřejmostí.
Tento, nebo jiné produkty z internetového obchodu http://www.signalprofi.cz Vám rádi dodáme v ČR ale i na Slovensko. Vybrat si můžete z několika způsobů přepravy a platby.
Detail